Telekomunikacja

Primuse - TelekomunikacjaNasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, główne w rozwiązaniach związanych z systemami komórkowymi. Wraz z rozwojem początkowych technologii od 2G/3G do nowoczesnej 4G, a wkrótce także 5G, widzimy konieczność ciągłego wspierania naszych kontrahentów w zakresie szkoleń oraz konsultacji z popularnych dziedzin: GSM, UMTS, LTE czy IMS. Kadra inżynierska jest sercem operatorów komórkowych, a także ich podwykonawców. Wzrost ich kompetencji jest niezbędnym czynnikiem decydującym o kierunkach rozwoju i sukcesie pracodawcy.

Konsulting telekomunikacyjny

Istnieją setki powodów, dla których klienci poszukują naszego doradztwa i konsultingu technicznego. Nasza oferta konsultingowa dotyczy analizy biznesu klienta oraz opracowania najlepszej metody na jego poprawę. Dzięki temu możemy wypracować oraz zaimplementować uzgodnione wspólnie rozwiązania skutkujące pozytywnymi, trwałymi i dochodowymi zmianami. Naszym celem jest wdrożenie w organizacji klienta najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań, które przełożą się na jego zysk. Połączenie zorientowania biznesowego wraz z inżynierskimi kompetencjami w dziedzinie telekomunikacji gwarantuje osiągnięcie tego celu.

Szkolenia techniczne

Zapewniamy wysoce wykwalifikowanych trenerów do przeprowadzenia szkoleń z dziedziny telekomunikacji. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w Polsce i za granicą. Oferta szkoleniowa skierowana jest głównie do operatorów sieci komórkowych i stałych, operatorów telefonii internetowej, dostawców usług internetowych oraz producentów sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego. Najważniejsze obszary telekomunikacji, w których przeprowadzamy szkolenia obejmują:

  • Long Term Evolution (LTE)
  • IP Multimedia Subsystem (IMS)
  • Voice Over IP (VoIP)
  • Technologie 3G (UMTS, HSPA)
  • Nowoczesna telekomunikacji
  • Sieci komputerowe i protokoły IPv4, IPv6
  • Wykłady i warsztaty telekomunikacyjne

Proponujemy Państwu kilkugodzinne sesje na tematy związane z nowoczesną telekomunikacją (rozwój technologii, aktualne trendy, rozwiązania przyszłościowe, przegląd technologii itp.). Takie wykłady są idealnym uzupełnieniem konferencji i firmowych wyjazdów integracyjnych. Połączenie wysokiej jakości części merytorycznej z integracyjną częścią nieformalną jest gwarancją zadowolenia uczestników oraz wzrostem kompetencji kadr.

Projektowanie systemów antenowych dla telefonii komórkowej i rozwiązań przemysłowych

Nasi specjaliści posiadają wiedzę z zakresu projektowania oraz doboru rozwiązań do systemów antenowych stosowanych w przemyśle. W szczególności oferujemy rozwiązania dla telefonii komórkowej, systemów CCTV i łączności radiowej opartej na liniach mikrofalowych dla infrastruktury telekomunikacyjnej i branż przemysłu wykorzystujących rozwiązania telemetryczne. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, wdrażaniem i serwisowaniem szeroko rozumianych instalacji antenowych. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość stosowanych na świecie technologii i produktów pozwala zaoferować rozwiązania optymalne do oczekiwań klienta.

Zapytania ofertowe

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, prosimy o przesłanie zapytania z użyciem poniższego formularza kontaktowego. Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24 godzin.