O nas

Firma Primuse Sp. z o.o. jest wspólnym projektem jej założycieli, którzy postanowili połączyć swoje inżynierskie wykształcenie z wieloletnim doświadczeniem w branży szeroko rozumianego IT (Informatyka, Telekomunikacja i Elektronika). Jako absolwenci uczelni technicznych, tworzymy zespół ambitnych profesjonalistów, którzy przywiązują najwyższą wagę do rozwiązań innowacyjnych i przyszłościowych. Dzięki współpracy z pracownikami naukowymi uczelni w Polsce i za granicą, podwyższamy swoje kompetencje oraz zapewniamy szczegółowo dopracowane rozwiązania.

Primuse - Prace badawczo-rozwojowe

Równolegle z działalnością podstawową prowadzimy szereg projektów badawczo-rozwojowych, co pozwala nam widzieć siebie w roli prywatnej jednostki badawczej, zbieżnej z definicją jednostek, firm i przedsiębiorstw prowadzących prace badawczo-rozwojowe. Nasze projekty mają na celu zwiększenie swojego zasobu wiedzy oraz zapewnianie innowacyjnych rozwiązań na rynku. To one są najważniejszym czynnikiem, który wpływa na tempo i poziom rozwoju gospodarczego miast, regionów i kraju.

Primuse - programowanie

Tworzymy zgrane zespoły programistów odpowiedzialnych za produkcję i wdrażanie oprogramowania. Nasze usługi mają na celu poprawienie wydajności pracy w jednostce klienta, automatyzując procesy oraz projekty, poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT lub udoskonalanie i aktualizację dostępnych rozwiązań. Tworzymy oprogramowanie dedykowane dla klienta – systemy CRM, systemy bazodanowe, oprogramowanie do raportowania i analizy. Projektujemy aplikacje na nowoczesne urządzenia mobilne (smartfony, tablety). Wspieramy rozwój nowoczesnego podejścia do szkoleń i konsultacji poprzez wdrażanie platform e-learningowych oraz konwersję szkoleń tradycyjnych do wersji online. Pomagamy firmom w kreowaniu wizerunku, tworząc dla nich nowoczesne strony i portale internetowe oraz systemy identyfikacji wizualnej.

Primuse - Telekomunikacja

W dziedzinie telekomunikacji, której tempo rozwoju jest imponujące, wspieramy rozwój kadr naszych klientów, poprzez dostarczanie szkoleń i konsultacji z najnowszych i najpopularniejszych technologii wykorzystywanych przez operatorów komórkowych. Wzrost kompetencji inżynierów pracujących na sukces swoich przedsiębiorstw jest kluczem do umocnienia swojej pozycji na rynku. Konsulting telekomunikacyjny ma na celu analizę wspólnie z klientem jego potrzeb oraz możliwości wdrożenia nowych rozwiązań, poprzez dostarczenie specjalistów z danej dziedziny. Jest istotnym połączeniem zorientowania biznesowego z podejściem inżynierskim. Szkolenia telekomunikacyjne natomiast pomagają w symultanicznym przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej dla większej ilości pracowników, w ściśle określonym czasie. Przeszkolenie pracownika jest podstawową inwestycją w jego rozwój, przekładający się na progres i wzmocnienie pozycji przedsiębiorstwa.

Primuse - Elektronika

Jako sympatycy, hobbyści i pasjonaci nowoczesnej elektroniki, aktywnie bierzemy udział w tym co innowacyjnego dzieje się w tej dziedzinie nauki. Przekładamy nasze doświadczenie w etapowym podejściu do projektów wraz z wiedzą współpracujących z nami naukowców, na wykonanie praktycznych urządzeń elektronicznych. Pracując nad nowym rozwiązaniem zawsze analizujemy cele i założenia, konfrontujemy z analizą finansową oraz zapotrzebowaniem rynku. Wspomagamy klientów naszą wiedzą techniczną oraz pomagamy w sporządzaniu niezbędnej dokumentacji specjalistycznej. Wierzymy, że nasze prace pozostawiają za sobą długofalowe rozwiązania wnoszące innowacyjność na rynek elektroniki.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania z nami współpracy.

 

Primuse logo (retina)